Siber Güvenlik Konferansı - 2014 Ankara

Son yıllarda dünyaya damgası vuran ve siber dünyadan gelebilecek tehditlere karşı önemini daha çok hissettiren siber güvenlik, siber casus yetiştirme politikaları, siber savaşlar ve bu alana yönelik olarak ülkelerin bütçelerinden ayırdıkları hatırı sayılır oranlara ulaşan rakamlar, siber güvenlik kavramını bireysel, kurumsal ve ülke güvenliği açısından kritik öneme kavuşturmuştur.


Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ (www.bga.com.tr) ve Kamu Siber Güvenlik Derneği (www.kamusgd.org.tr) işbirliğiyle ortaklaşa düzenlenecek olan Siber Güvenlik Etkinliği, kamu ve özel sektördeki ilgili uzmanları bir araya getirerek bu eksendeki soru ve sorunlara cevap ve çözüm önerileri sunmayı hedeflemektedir.


Yer & Tarih

Siber Güvenlik Etkinliği, 6 Kasım 2014 tarihinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Söğütözü Caddesi No:43, Söğütözü/Ankara adresinde gerçekleştirilecektir.

Etkinlik programına http://www.siberguvenlik.org/p/konferans-programi.html adresinden ulaşılabilir.

Katılım & Kayıt:
Kayıtlar http://siberguvenlik.eventbrite.com adresi kullanılarak yapılmaktadır.

Not: Kayıt konusunda problem yaşayanlar veya kurum adına toplu katılım gerçekleştirmek isteyenler mail adresleri ile birlikte bilgi@siberguvenlik.org adresine e-posta gönderebilirler.

İletişim:

Konferansla ilgili tüm geri bildirimler için bilgi@siberguvenlik.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Ulaşım:

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Söğütözü Caddesi No:43, Söğütözü/Ankara

0 yorum:

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.